طراحی سایت در هاپیتال شامل مراحل زیر است

۱)  راه‌اندازی هاست (فضای وبسایت) و دامنه (آدرس وبسایت) :

در گام اول از طراحی سایت، مطابق ماژولها و امکانات سفارش داده شده ، هاست و دامنه مورد نیاز شما خریداری شده و یا اگر هاست و دامین از قبل دارید توسط تیم از نظر عملکرد و سرعت تست شده و در صورت عدم وجود مشکل بر روی همان هاست یا دامنه میتوانیم کار طراحی را آغاز کنیم .


۲) طراحی گرافیکی وب سایت:

با توجه به اهمیت رابط گرافیکی در طراحی سایت و حساسیتهایی که در مورد طراحی و کارکرد آن وجود دارد، هاپیتال روال ویژه ای برای رسیدن به بیشینه رضایت مشتری در این مورد در نظر گرفته است.
در روال طراحی سایت هاپیتال ، متناسب با نوع کسب و کار مشتری،  ۳ طرح گرافیکی بصورت اختصاصی بوسیله “وب گرافیستهای” گروه آمادهمی­گردد. این طرحها به مشتری جهت بررسی و نظردهی ارائه می‌گردند.
طرحهای ارائه شده، به نحوی طراحی می‌شوند، تا با بازخوردی که بر اساس آنها به دست می‌آید، نوع نگاه مشتری در مورد رنگ و فرم وب سایت بدست آید. در نهایت پس از اعمال نظرات و در یک تعامل پویا با مشتری طرح گرافیکی نهایی وب سایت طراحی می‌گردد. این طرح برای اجرا به واحد برنامه سازی هاپیتال ارجاع می‌گردد.


۳) نصب طرح گرافیکی نهایی بر روی وب سایت:

در واحد برنامه سازی طرح گرافیک وب سایت کلیه استانداردهای وب در این مرحله رعایت خواهند شد تا سایت با سرعت قابل قبولی در دسترس کاربران قرار گرفته و برای روبوتهای موتورهای جستجو نیز امکان ثبت (index) صفحات به سادگی فراهم گردد که بتوان به سئو قابل قبولی برای سایت رسید 


۴) بررسی نهایی و تحویل وب سایت:

در آخرین مرحله از روال طراحی سایت، اطلاعات اولیه مشتری متناسب با نقشه وب سایت، در سایت قرار داده می‌شوند و کارهای نهایی جهت نصب برنامه ها در میزبان وب (وب هاستینگ) انجام می‌گردد. با آزمون و بررسی کار نهایی و رفع اشکالات، و اعمال نظرات نهایی مشتری در وب سایت آنلاین ، کار طراحی و راه‌اندازی به پایان می‌رسد.


۵) آموزش نحوه استفاده از وب سایت:

پس از اتمام و تحویل یک پروژه طراحی سایت،جلسه آموزش راهبری  با نماینده (نمایندگان) مشتری برگزار خواهد گردید.

در صورتی که مشتری فردی به عنوان نویسنده یا مدیر وبسایت نداشته باشد می توانیم با ایجاد قرارداد فردی را برای مدیریت ، کنترل و نویسندگی در طول دوره ای مشخص (ماهیانه – سالیانه ) برای سایت شما با وظایف معین شده قرار دهیم.


نحوه کار وب سایت :ایستا یا پویا؟

کلیه وب سایتهای اجرایی در هاپیتال فارغ از میزان صفحات به صورت کاملا پویا و مبتنی بر نرم‌افزار مدیریت‌محتوای طراحی و پیاده سازی می‌گردند. چرا که هم اکنون هزینه طراحی سایت ( طراحی وب ) و نگهداری آن به صورت کاملا ایستا بیش از مشابه پویای آن است.
مجوز دسترسی به سامانه مدیریت‌محتوا از طرف مشتری ، انتخابی است، این بدین معنی است که مشتری (به دلیل کوچک بودن و یا عدم نیاز به بروزرسانی مستمر) می‌تواند از دسترسی به مدیریت‌محتوای وب سایت خود صرف نظر کند و در این صورت در هزینه‌های خود صرفه جویی نماید.

** تمامی سایت ها به صورت اختصاصی برای هر شخص یا شرکت طراحی می شوند و طراحی یه صورت واکنش گرا جهت نمایش وبسایت در دستگاه های مختلف یا ابعاد صفحه نمایش مختلف بهینه میشوند.**


گارانتی و ضمانت سرور ها

تمامی سایت ها طراحی شده در گروه ما از سرورهای قدرتمند و امن در داخل یا خارج از ایران (به انتخاب مشتری ) قرار میگیرند که به صورت روزانه از اطلاعات سایت پشتیبان گرفته شده و در صورت بروز هرگونه مشکل به راحتی سایت قابل بازیابی است و در صورت بروز هرگونه مشکل و یا اختلال گروه هاپیتال ۱۰۰% هزینه ها را متقبل می شود.

زمان انجام پروژه

مدت زمان انجام پروژه طراحی سایت یک ماه کاری می‌باشد.
توجه: مدت زمان پیش بینی شده در صورتی تحقق می‌یابد که در مقاطعی که نیاز به انتخاب، تصمیم گیری و یا پاسخ به پرسش از طرف مشتری وجود دارد، این موارد در زمانی معقول از طرف مشتری رسیدگی و به گروه ما اعلام گردد.

 

مشاوره رایگان

شما می‌توانید از خدمات مشاوره هاپیتال برای طراحی سایت مورد نظر خود، بصورت تلفنی یا حضوری بطور رایگان بهره مند شوید.
همچنبن شما می توانید به صورت غیر حضوری با پر کردن فرم مربوطه در صفحه تماس با ما سوالات خود را مطرح یا استعلام قیمت بگیرید.
اطلاعات تماس ->> با ما تماس بگیرید.

 

سفارش آنلاین

برای سفارش به صورت آنلاین نیز میتوانید به صفحه سفارش انلاین مراجعه کنید و فرم های مربوطه را تکمیل کنید تا همکاران ما در اصرع وقت با شما تماس بگیرند

سرمایه ما رضایت شما مشتری گرامی است